İzlediği K-Dramalar ve hayatın yoğun temposu arasın da gidip gelen genç kızın bloğuna hoşgeldiniz :)) Not ; Eğer uzun süre ortalıkta yoksam,ya okuldayımdır yada stajda :D

27 Eylül 2013 Cuma

Vazgeçilmez kore dizileri ♥

Secret garden / Güney kore
Dizide Gil Ra IM dublörlükle geçinen güzel bir kızdır. Kim Jo Won ise büyük bir alışveriş şirketinin sahibi ve CEO'sudur. Kim Jo Won, biraz küstah, kibirli ve alt tabaka yani fakir insanların yaşantısından haberi bile olmadan yaşamıştır. İstediği her kadını elde edebileceğini düşünen Kim Jo Won Gil Ra Im ile karşılaşınca adeta neye uğradığını şaşırır. Bütün prensiplerine aykırı da olsa onu düşünmekten kendini alıkoyamaz. İlk başlarda zenginliği ve gücü ile onu etkileyebileceğini sanarken, onu tanıdıkça yanıldığını anlayacaktır.İzlediğim en güzel dizilerden biriydi.Kesinlikle izlemelisiniz.!
Can you hear my heart / Güney kore
Cha Dong Joo (Kim Jae Won), onda hayatı boyunca iz bırakacak bir olaya tesadüfen birlikte tanık oldukları isimsiz bir kıza piyano öğretme sözü verdikten sonra çatıdan kazara düşmesi sonucu işitme duyusunu kaybetmiş zengin bir adamdır. Yıllar sonra yine kaderin bir cilvesiyle, zekaca geri olan babasının yarattığı karışıklık ve sorunları “temizleyen” “tatlı kız” Bong Woo Ri (Hwang Jung Eum) ile karşılaşır.
O kadar harika bir dizikiii baştan tekrar tekrar izlenilebilecek bir dizi! Karakterlerde ayrı bi güzel,ayrı bi sempatik.30 bölüm olmasıda ayrı bi etkiledi beni zaten.Çoğunlukla kore dizileri 16.bölüm vs olur.Bu dizinin hem güzel olması hemde uzun olması ayrı bi güzeldii..Kesinlikle izlenmeliii!
Nail shop Paris / 2013 / Güney Kore
Hikaye, Hong Yeo-Joo adlı kadın karakterin kendini erkek kılığına sokup erkeklerin çalıştığı "Nail Shop Paris" adlı mekana girmesiyle başlar.Olaylar sırasıyla gelir.
Doğrusu benim beğendiğim bir dizi.10 bölüm olması üzücü :/ Karakterlerde tam yerine oturmuş bayan karakterler erkek karakterler ayrı bi güzell :) izlemenizi tavsiye ederim.
To the beautiful you / 2012 / güney kore
Popüler bir Japon mangası olan Hana Kimi'nin Kore versiyonudur. Hee Goo Jae, Amerika'da yaşayan bir kızdır. Bir gün televizyon izlerken bir atletizm yarışması görür ve yüksek atlama rakiplerinden biri olan Kang Tae Joon dikkatini çeker. Goo Jae, genç atlete neredeyse tapar ve sonunda Güney Kore'ye, Tae Joon'la aynı okula gönderilir. Gafil avlanabilir, gelin görün ki; Tae Joon'un gittiği okul Genie Athletic School adlı erkek lisesidir ve Hee Jae'nin girmesi için kendini erkek olarak gizlemesi gerekir.Ve olaylar başlar.
Çok fazla eğlenceli,heyecanlı,güzel bir dizi izlenilmeli.Böyle kızların erkek kılığına girip erkeklerin ortamına girmeleri fln çok heyecanlı oluyor ya her an her dk yakalanabilme korkusu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder