İzlediği K-Dramalar ve hayatın yoğun temposu arasın da gidip gelen genç kızın bloğuna hoşgeldiniz :)) Not ; Eğer uzun süre ortalıkta yoksam,ya okuldayımdır yada stajda :D

6 Şubat 2015 Cuma

Kore harici dizilerim - Kara Ekmek ~ 2015

#ATV Kara Ekmek - 2015
Konusu : 
Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır.
Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye’yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir.

Benim düşüncelerim : Kore harici pek fazla dizi izlemem aslında ben.Türk dizisi hiç hiç izlemem,çünkü hiçbi dizi kendine kore dizileri gibi bağlatamıyor.Yapsalarda sonradan cayıyorlar.Şu sıralar detayına kadar takip ettiğim tek bir dizi var "KARA EKMEK".Konusu hoşuma gitti ve dizi şuana kadar güzel ilerledi.Aşk-dram-yoksulluk-çaresizlik-entrika-cinayet çoğu şeyi barındıyor.Dizilerin başları herzaman çok iyi olur sonradan cayanlar olur.Şimdilik dizi müthiş güzel ilerliyor.Çetin hariç bütün karakterleri seviyorum.İşler şuan çığrından çıkmış durumda ve yakalanmaları an meselesi.İki kız kardeşte dizinin ilerleyen bölümlerinde dayıya aşık olucaklar gibi.Bakıp görücez.Sizlerinde izlemenizi tavsiye ederim.Eminim beğeniceksiniz :))

2 yorum: