İzlediği K-Dramalar ve hayatın yoğun temposu arasın da gidip gelen genç kızın bloğuna hoşgeldiniz :)) Not ; Eğer uzun süre ortalıkta yoksam,ya okuldayımdır yada stajda :D

13 Ekim 2013 Pazar

Dizi önerileri / güney kore

K-pop the ultimate audition
~ güçlü k-pop hayatta kalır ~
Bu hikaye idol yıldızların etrafındaki çevresiyle ilgilidir. Kang Woo Hyun (Park Yoo Hwan), M2 grubunun öldüren gülümsemeye sahip lideridir. Seung Ji Yeon (Go Eun Ah) efsanevi bir hip-hopçı olma hayali vardır ve bunun için bir gruba girebilmek için erkek kıığına girer. Kang Changmin (Kevin) dünya kendi etrafında döndüğünü düşünüyor ve bir grup solisti olma hayali kuruyor. Ri Ah (Kim Eun Jung) ise bütün milleti temsil eden büyük bir sanatçıdır. Ben bu diziyi izlerken hiç ve hiç sıkılmadım tek bir yerini bile geçmeden izledim.Erkek başrol ve kadın başrol o kadar tatlılar o kadar samimiler ki izlerken "ne kadar tatlı bunlar ya" diye geçirdim hep içimden :) Gönül rahatlığıyla izleyebilirsiniz.

                                      You're beautiful 

Hikaye bir idol grup ve onların yaşamlarını anlatıyor.
Jang Keun Suk bir kenar kasabasından hevesli bir şarkıcıyken bir idol grubunun üyeleri arasına katılan Hwang Tae Kyung'u oynayacak. Park Shin Hye ayrı yumurta ikizlerini oynuyor -biri erkek ve biri kadın. Daha büyük olan erkek kardeşin adı Go Mi Nam ve daha genç olan kız kardeşin adı Go Mi Nyeo.
(Not: Minam ve Minyeo korelilerin yakışıklı ya da güzel sıfatlarını resmi konuşmalarda kullandıkları halidir.)
Mi Nam zaten meşhur olan üç kişilik bir idol grubuna dördüncü olarak alınır. Ancak, ciddi bir kaza geçirince, Mi Nyeo kardeşinin kimliğini ve yerini almaya zorlanır.O ve grup üyesi Tae Kyung ilk başta çekişme ve didişmelerine rağmen aşk dolu bir ilişki ortaya çıkar.
Bu Diziyi anlatmaya kelimeler yetmez tek bir saniyesi bile sıkıcı değil.Direk başla buna..
Zaten sen daha bunu izlemediysen daha tam kore fanı değilsin demektir ;) ( bak o kadar gaza getirdim izle hemen kkkk :D )
Full house take 2
Ailesi ölmeden önce yaşadıkları evlerini geri alabilmek için şarkıcı olan mükemmeliyetçi Lee Tae Ik (No Min Woo) ve bir türlü yıldızı barışmadığı başına buyruk ama iyi kalpli arkadaşı Won Kang Hwi (Park Ki Woong) TAKE ONE adında Asya'da oldukça popüler bir grubun şarkıcılarıdır.
Ailesini küçük yaşta kaybeden Jang Man Ok (Hwang Jung Eum) ise
 Hapkido ustası dedesinin yanında çalışan ama modaya düşkün bir kızdır. Jang Man Ok borcunu ödeyebilmek için TAKNE grubunun stilisti olur ve bazı olaylar sonucu Tae Ik ile yalandan nişanlanırlar.
Kang Hwi'nin de katılımıyla bu yalandan başlayan birliktelik bir aşk üçgenine dönüşecektir.
Gördüm gördüm bu kadar güzel bi dizi görmedimm.Hiç sıkılmadan izlediğim tek dizi! Hiç atlamadan baştan sona büyük zevkle izlediğim müthiş dizi.Zaten başrol kadın ve erkek oyuncularda ayrı bi güzel ayrı bi tatlılar.Rollerini iyi kavramışlar tmm'dır bu dizi ;) izlee

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder